زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۷ اسفند ساعت 08:25 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ساعت 09:04    تعداد بازدید: 261    کد مطلب: 56870

تقدیر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از مدیر درمان استان هرمزگان
دکتر خدری مدیر درمان استان هرمزگان در همایش بانوان و مشاورین امور زنان و خانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید مورد تقدیر قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان : نشست بانوان و مشاورین امور زنان و خانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)و روز زن  با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، دکتر معصومه ابتکار رییس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دکتر وحیده نگین مشاور امور زنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

دکتر ربیعی  در این آیین با اشاره به مقام والای حضرت  فاطمه زهرا (س) گفت: فاطمه زهرا پر از رمز و راز و مفهوم است و ایشان بزرگترین کنش سیاسی و اجتماعی را در زمان خودش ساخته بوده و وارد عرصه سیاسی می شود و حق جویی و حق طلبی می کند و قهرمان می شود و جلوی انحراف جامعه می ایستد .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: فاطمه (س)  برای من زندگی و سبک زندگی است .

خانم ابتکار نیز طی سخنانی تاکید کرد: زنان ایرانی ظرفیت های زیادی دارند که برای اعتلای جامعه دوشادوش مردان تلاش می کنند و امیدوارم بتوانیم با همکاری دولت نقشه راهی را برای خانواده ایرانی ترسیم کنیم.

در این مراسم  از زنان مدیرکل و مشاور وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه توسط وزیر تعاون، کار و ررفاه اجتماعی تقدیر شد.

دکتر لیلا خدری مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان از تقدیر شدگان این آیین بود .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha