زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ اسفند ساعت 18:08 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ساعت 19:21    تعداد بازدید: 277    کد مطلب: 57193

انتصاب مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان
در حکمی از سوی دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر مریم امیری به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان: در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکارعالی به موجب این حکم به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان منصوب می شوید. امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست های نظام جامع تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایید. از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون سرکارعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم. لازم به ذکر است دکتر لیلا خدری مدیر درمان اسبق تامین اجتماعی درحال حاضر مشغول به ادامه تحصیل در رشته ی مورد علاقه خود در رشته تخصصی طب اورژانس و کسب توانایی خدمت در سنگر دیگری به بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند.
به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha