زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير ساعت 07:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۰ ساعت 13:41    تعداد بازدید: 181    کد مطلب: 61510

تاکید مدیر درمان استان بر ارائه خدمات با کیفیت با در نظر گرفتن صرفه جویی و مدیریت هزینه ها
کمیته درمان با حضور کلیه روسای مراکز سراسر استان و بمنظور بررسی مشکلات و راهکارها در مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان : کمیته درمان در تاریخ 4تیرماه و با حضور روسا و کارشناسان ارشد مدیریت درمان و روسای مراکز سطح استان برگزار شد.

در این جلسه مشکلات عمده مراکز مطرح و با بررسی و اعلام نظر کارشناسان در خصوص نحوه رسیدگی و رفع آنان تصمیم گیری شد.

پس از طرح چالشها و مشکلات مراکز از سوی روسای مراکز ، کارشناس ارشد بودجه مدیریت درمان با ارائه گزارشی از عملکرد واحد ها به طرح مسائل تخصصی بودجه ،تجزیه و تحلیل و بیان راهکارها ی بودجه ای در جهت صیانت هرچه بیشتر از منابع سازمان پرداخت .

همچنین در این جلسه کارشناس کلینیک مدیریت درمان به تشریح عملکرد مراکز در ارزیابی های سازمان پرداخت و بر دقت بیشتر روسا در بهبود و تصحیح فرآیندها تاکید کرد.

مدیر درمان استان نیز ضمن تشکر از روسای واحد ها ابراز امیدواری کرد که در این سال بتوانیم با استفاده بهینه از منابع موجود،صرفه جویی در مصارف در مدیریت هزینه ها گام هایی در جهت بهره وری برداریم .ایشان ضمن تاکید به حفظ و ارتقاء خدمت رسانی به مراجعین اضهارداشت : ارتقاءکیفیت تنهادر گرو هزینه کردن نیست بلکه میتوان با بهبود فرآیندها و اطلاع رسانی مناسب به مراجعین هم درجهت ارتقاء کیفیت خدمات گام برداشت.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha