زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير ساعت 08:45 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۹ ساعت 10:04    تعداد بازدید: 115    کد مطلب: 61966

سرپرست دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی خبرداد :
دکتر شهراد درخصوص طرح دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی در راستای تعامل بهتر با بیمارستانهای طرف قرار داد گفت:


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان : دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی ، مرکزی جهت پیگیری فعالیت های درمان غیر مستقیم در استان است . تا پایان سال 1396 این مرکز با 705 مرکز ارائه خدمات درمانی اعم از پزشکان عمومی و متخصص ، دندانپزشکان و مراکز پاراکلینیکی در سطح استان طرف قرار داد بوده است . این قرار داد ها به منظور رفاه حال بیمه شدگان در دریافت خدمات درمانی و تشخیصی از سوی سازمان تامین اجتماعی منعقد می گردد. در حال حاضر دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان هرمزگان با 21 بیمارستان در سطح استان طرف قرار داد است .

دکتر شهراد سرپرست دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان هرمزگان خبر از طرحی در راستای تعامل بهتر با بیمارستانها  وآشنایی بیشتر مراکز با دستورالعمل ها ی سازمان تامین اجتماعی و بررسی کسورات مراکز ،داد .

وی گفت : مقرر شده چهارشنبه های هر هفته با حضور کارشناس مالی و رسیدگی این دفتر ، اسناد به رویت نمایندگان مراکز خواهد رسید ; و ابراز امیدواری کرد اجرای این طرح منجر به جلب رضایت مراکز طرف قرار داد و کاهش کسورات گردد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha