زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير ساعت 09:13 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۳۰ ساعت 13:21    تعداد بازدید: 469    کد مطلب: 62574

به مناسبت هفته ی تامین اجتماعی
هاشمی تختی نماینده مجلس شورای اسلامی : تامین اجتماعی استان هرمزگان بدون حاشیه خدمت می کنند
آقای هاشمی تختی نماینده مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته تامین اجتماعی با مدیردرمان و کارکنان تامین اجتماعی دیدار کردو ضمن تشکر از خدمات تامین اجتماعی در استان گفت : نکته ی مثبت فعالیت مدیران تامین اجتماعی استان این است که بدون حاشیه درحال انجام فعالیت های تخصصی خود هستند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان : آقای دکتر هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس ،حاجی آباد ، قشم بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی ظهر روز شنبه 23 تیرماه از مدیریت درمان ، اداره کل و شعبه 2 بندرعباس بازدید کرد و با اهداءگل این هفته را به کارکنان تامین اجتماعی تبریک گفت در این دیدار آقای سالاری یکی از اعضاء محترم شورای شهر بندرعباس آقای هاشمی تختی را همراهی می کردند.

آقای هاشمی تختی در این دیدار در جریان فعالیت ها و عملکرد تامین اجتماعی در استان قرار گرفت . درنشست مشترک اداره کل و مدیریت خانم دکتر امیری ضمن ارائه گزارش عملکرد درمان تامین اجتماعی در استان گفت : پیگیری ها برای تجهیز بیمارستان خلیج فارس به دستگاه MRI  همچنین استاندارد سازی ٧ اتاق ایزوله از اقدامات سالجاری مدیریت درمان خواهد بود . افتتاح پروژه درمانی درقشم و افتتاح دستگاههای رادیولوژی در بیمارستان خلیج فارس از برنامه های این هفته خواهد بود.
آقای دکترهاشمی تختی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به کلیه فعالان این حوزه که برای تامین رفاه در اجتماع قدم برمی دارند  تامین اجتماعی را سازمانی با فعالیت های بزرگ، حساس، سخت و موثر در تامین آرامش و رفاه مردم دانست و اظهار داشت: همدلی و همراهی مدیران این مجموعه در سطح استان همواره مثال زدنی و قابل تحسین است که این دستاورد و موفقیتی بزرگ برای یک سازمان محسوب می شود.
وی افزودگفت : دو مسئله مطلوب شایان توجه در مجموعه تامین اجتماعی استان این است که اولا این مجموعه همواره بدون حاشیه سازی به فعالیت های تخصصی خود دراستان پرداخته است دیگر اینکه همواره بدور از سیاسی کاری  و وابستگی های باندی و جناحی بوده است و این موجب شده که همواره تلاش ها و فعالیت های مثمرثمری دراستان صورت پذیرد
وی همچنین ضمن ابراز رضایت از عملکرد تامین اجتماعی در استان گفت : امروز شاهد بخشی از فعالیت های عظیم تامین اجتماعی در استان هستم ، و افزود: از ضرورت های امروز نظام جمهوری اسلامی پرداختن به تامین اجتماعی و رفاه اجتماعی است که بخش عمده آن در ابعاد مختلف برعهده این سازمان است که توانسته بصورت شایسته ای از عهده ی آن بر آید.

آقای سالاری ضمن تشکر و تبریک این هفته به کلیه فعالان تامین اجتماعی از خدمات درمانی تامین اجتماعی در بندرعباس تشکر و قدر دانی نمود .

 

 

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مدیریت درمان هرمزگان


به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha