زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲ شهريور ساعت 10:31 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۳ ساعت 08:38    تعداد بازدید: 295    کد مطلب: 64772

پیام دکتر امیری مدیردرمان تامین اجتماعی هرمزگان به مناسبت هفته دولت:
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام"رجایی" و " باهنر" ، هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان : دکتر مریم امیری مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان طی پیامی فرارسیدن هفته دولت را به تمامی دولتمردان و بانوان تبریک گفت . متن پیام دکتر امیری به شرح ذیل است : 

بسم تعالی 

هفته اول شهریور ماه، که هفته دولت نامگذاری شده فرصتی مغتنم است برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش شهیدان والا مقام"رجایی" و " باهنر" در خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم ، اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این دو بزرگوار هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال "حمایت از کالای ایرانی " نامگذاری شده است، با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت ، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، تلاش مدیریت درمان تامین اجتماعی ارائه هرچه بهتر خدمات بخصوص به کارگران عزیز و سربلند کشور است که چرخ های تولید کالای ایرانی را با شانه های تنومند تلاش خود به گردش در می آورند.
امیدوارم مجموعه درمان تامین اجتماعی در استان هرمزگان بتواند با استفاده از حداکثر توان خود درجهت اعتلا و عزت هموطنان و ارتقاءسلامت آنان گام بردارد.

 دکتر مریم امیری مدیردرمان تامین اجتماعی هرمزگان

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha