زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۸ تير ساعت 08:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۴ ساعت 13:14    تعداد بازدید: 26    کد مطلب: 81486

مدیر درمان هرمزگان در نشست خبری هفته تامین اجتماعی
پاسخگویی به بیش از یک میلیون و ششصد هزار مراجعه بستری و سرپایی در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان طی سال 1397 ، پرداخت کلیه مطالبات دانشگاه علوم پزشکی تاپایان شهریور 97، افتتاح و بهره برداری از دستگاه ام ار ای بیمارستان خلیج فارس


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان : دکتر مریم امیری ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان در نشست خبری هفته تامین اجتماعی ضمن تبریک این هفته به بیمه شدگان ، شرکاء اجتماعی و کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی و برنامه های سالجاری درمان تامین اجتماعی در استان پرداخت .

دکتر امیری گفت : سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه ای در کشور ،اولین خریدار خدمات درمانی در کشور است .وی افزود: در استان هرمزگان درمان تامین اجتماعی با 7 مرکز ملکی درمان سرپایی و یک بیمارستان در بخش درمان مستقیم و همچنین با 694 مرکز درمانی طرف قرار داد در سطح استان به ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان فعالیت دارد.

وی درخصوص درمان در بخش بستری گفت: بیمارستان خلیج فارس 10 درصد تخت های بستری استان را با 260 تخت فعال در اختیار دارد اما یک سوم بار مراجعات بستری استان را طی سال 97 پاسخگو بوده است که تنها در نتیجه تلاش مضاعف پرسنل درمان بوده است و از آنان تشکر کرد.

مدیر درمان مراجعات سرپایی به مراکز ملکی استان را طی سال 97 بیش از 712هزار مورد و مراجعات پاراکلینیک را بیش از 890هزار مورد مراجعه اعلام کردوی همچنین از بیش از 13 هزار جراحی و 9900ولادت در بیمارستان خلیج فارس طی سال گذشته خبر داد . دکتر امیری همچنین از رتبه دوم اورژانس بیمارستان خلیج فارس در کشور با 117هزار مراجعه طی سال 97 خبر داد و افزود:با جذب متخصص طب اورژانس در بیمارستان توانستیم ضریب ماندگار بیمار در اورژانس را کاهش دهیم  .

دکتر امیری همچنین در این نشست خبر از افتتاح دستگاه MRI بیمارستان خلیج فارس داد و ابراز امیدواری کرد که تا پایان سالجاری با راه اندازی 25 تخت دیگر و افزایش ظرفیت بیمارستان خلیج فارس ، پاسخگویی و رضایتمندی بیشتری برای بیمه شدگان و مراجعین به همراه داشته باشد. 

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha